skaltia@skaltia.ee  /    +372 529 5564

Spordiklubi Altia võtab tööle võrkpalli treeneri alates augustikuust.

Lisainfo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 5295564

U1️⃣4️⃣ poiste ja tüdrukute võrkpalli 🏐 Eesti meistrivõistluste finaalturniir toimus Võrus 31. maist 2. juunini. Kolm päeva nautisid võrkpalli 20 🤩 poiste ja tüdrukute võistkonda, kes olid finaalturniirile pääsenud läbi kolmeetapiliste regionaalturniiride.
Elva poisid alustasid reedel põnevusmänguga Rakvere II vastu – 23:25 ja 24:26 andsid napi 0:2 kaotuse kuid mäng oli punkt-punktis ning ülimalt tasavägine. Võru I võistkonna vastu, kes võitsid hõbemedalid, kaotasime samuti 0:2. 2:0 kohustusliku võidu saime Võru II võistkonna üle ja alagrupi viimases mängus oli tõsine andmine Saaremaa I võistkonnaga, kust väljusime 2:1 võiduga. Kolmel võistkonnal alagrupis olid võrdselt võite ja kaotusi ning geimide vahega jäime kolmandaks ning mängisime laupäeval ja pühapäeval kohtadele 9-16.
Laupäev jätkus pingeliste mängudega – Neemeco vastu 1:2 kaotus, Põltsamaa vastu 1:2 kaotus (otsustav geim 16:18), Selverile kaotasime 0:2 ja Saaremaa II võitsime 2:0. Pühapäeval Tartu Katoliku vastu ei saanud me oma mängumootorit nii käima nagu soovisime ja kaotasime taas põnevuslahingu 1:2. Viimase mängu Paide vastu võitsime 2:0 ning saavutasime 14 koha. Suur aitäh 🤝 Martin Kalmusele, kes leidis võimaluse poisse juhendada ja transportida!

Elva suvevolle 🏖️🏐esimesel etapil osales kokku 49 noort võrkpallihuvilist. Sarjale on õla alla pannud Elva vald, Tartumaa Spordiliit, Eesti Kultuurkapital. Teine etapp toimub uue nädala kolmapäeval (2.-3. klass, 7.-12. klass ning lasteaialapsed ja 1. klass) ja neljapäeval (4.-6. klass).
Lasteaialaste ja 1. klassi arvestuses juhib Kärt Pau
2.-3. klasside arvestuses võitsid esimese etapi Rait Rinne/Kristofer Kuresoo, teise koha punktid noppisid Marleen Kosso/Robin Sepper ja kolmandaks platseerusid Gerhard Hõrak/Iiris Valk.
4.6. klasside tüdrukute turniir pakkus põnevust viimase punktini. Esimeseks tulid Anete Eliis Mägi/Jessica Kruusmann, teine koht kuulus paarile Helena Lümat/Anette Hansing ja kolmandad olid Eliis Marii Paabut/Laura Kaasiku.
4.-6. klasside poiste esikolmik oli järgmine: 1. Jakob Pihlak/Declan Raivo Cowan 2. Robin Rinne/Armin Artur Kaarna 3. Maru Mäesepp/Karl Martin Kalmus.
7.-12. klasside neidude seas ei olnud esimesel etapil vastast paarile Karola-Krit Kalmus/Lisandra Lümat, kes saavutasid esikoha. Teise koha võitlesid välja Kaisa Piigli/Laura-Liisa Pihlak ja kolmandad olid Ketlin Plado/Ketlin Sisask.
Sama vanuseklassi poiste turniiri panid kinni Mattias Püvi/Tanel Kõlu, jättes teiseks paari Sten Hansing/Mihkel Ilves ja kolmandad olid Risto Rosenthal/Karl-Kennerth Keinast.
Kolmeetapiline suvevolle jätkub järgmisel nädalal
Aitäh treenerite duole Grete Mai Orumaa ja Kristiina Vähi

🫡Laupäeval, 18.mail said judokad Pärnus madistada. Kaks judoklubi - Ookami ja Samurai olid seljad kokku pannud ning nii tekkiski võimalus Pärnus võistelda.
🤩Tegu oli LOTTE KARIKASARJA viimase etapiga. Ja vähem tähendusrikas pole ka see, et selles samas Kuninga tänava Põhikooli võimlas toimus aastal 2006 Eesti kõige võimsam judokoolitus Indrek Pertelsoni eestvedamisel.
Esilinastus film "Leiutajateküla Lotte" ning see tõi judopisiku tuhandete lasteni😍🥰kuni tänaseni. Lotte ja judo käivad käsikäes🤩
Võistlused pakkusid palju häid emotsioone ja senseidele rahulolu, sest kõik judokad maadlesid ennast auhinnalisele kohale. Suplus meres pani päevale mõnusa punkti🪼🐟
👏👏👏Tõime koju
2️⃣ kuldmedalit🥇🥇
MILA EINSTEIN U-13
SIIM TARVIS U-13
5️⃣ hõbemedalit 🥈 🥈🥈🥈🥈
ART ARIVA U-13
ELLO PÕLDMAA U-15
ELINA EENMÄE U-15
LUISA PISEK U-15
GETTER KAJAK U-15
2️⃣ pronksmedalit 🥉🥉
URT ARIVA U-11
JAKOB PIHLAK U-15
Aitäh 🫶 senseidele Evelin ja Marek Pihlak ja Tarvo Jõgeva, meie judokate kodustele fännidele.
Judo on see, millest tasub kinni haarata🥋🥋🥋

U1️⃣4️⃣ võrkpallipoisid võistlesid Tartu Vapi turniiril. 🏐🏐🏐
Tartu valla esimese võistkonna vastu esimene geim läks sisse elamiseks. Teise geimi said poisid mängu väga hästi käima ja geimid 1:1. Kolmas läks käest ja mäng kaotati 1:2.
Teine mäng Tartu valla teise võistkonna vastu me vastasel ohtlikuks saada ei lasknud ja 2:0 meile.
Kolmas mäng hilisema võitja Põltsamaa vastu olime terve aja mängus, aga paari punktiga terve aja taga ja 0:2.
Võistkonnas mängisid Robin Rinne (parima mängija eriauhind), Olever Kelt, Keiro Jurak, Jakob Pihlak, Karl-Martin Kalmus
Aitäh poisse juhendanud Martin Kalmus 🤝

20. aprillil võistlesid meie judokad Lätis 🇱🇻 Aluksne turniiril ja Tartus, kus toimusid Eesti meistrivõistlused C vanuseklassile ja veteranidele.
C klassis võitis Mila Einstein kõik neli kohtumist ja pälvis Eesti meistritiitli! 👏👏👏
Siim Tarvis kaotas avakohtumise hilisemale kaalu võitjale ning läbis lohutusringi kolme võiduga ja sai autasustamisel kaela 🥉 medali! 👏👏👏
Art Ariva jõudis kahe võiduga poolfinaali kuid kahes järgmises kohtumises pidi tunnistama vastaste paremust ja seekord viies koht 👏👏👏
Evelin Pihlak võitis veteranide arvestuses võidu ja kaotusega🥈 medali - finaalis 40 kg raskema lätlanna vastu rohtu ei leidunud 👏👏👏
Lätis Aluksnes toimunud turniirilt tõi Mai Mirtel Umblia koju 🥈 medali ja Karl Oliver Ritson 🥉 medali.

11. Nõo judoturniir, Lotte karikasarja etapp toimus 13. aprillil Nõo Spordihoones ja osales 217 judokat Eesti klubidest.
Meie judokaid oli võistlustules 40 ning koju jäeti 5 kulda, 4 hõbedat ja 10 pronksi!
Oleme südamest rõõmsad ja täname turniiri ladusa läbiviimise eest vapustavat korraldusmeeskonda: peakohtunik Anna Liisa Nurm, peasekretär Riho Lehiste, kohtunike toimkonda, Siim Laos, Simo Laos, Karl Oliver Ritson, Argo Mägi, Airon Mattias Mägi, Kristjan Keps, Juhan Ivask, Jakob Pihlak, Markus Villako!
Suurimad tänusõnad ka kõikidele, kes toetasid võistluste läbiviimist: Eesti Kultuurkapital, Nõo Vald, Nõo Spordikool, Welco Tartu, Aakre Aed, Nõo Lihatööstus, Aakre Moos, Omari Loid!

Tulemused: https://judo.ee/results/2024/noo-judoturniir/index.html

I koht
Lennart Jürimäe U8
Mila Einstein U13
Art Ariva U13
Ello Põldma U15
Kristiina Kallas U15

II koht
Karlos Kalde U8
Hendrik Tennokese U11
Andri Linde U11
Madis Ivask U15

III koht
Madis Christian Lehtoja U8
Rico Märts U8
Riko Toomeste U8
Heiko Maru Vutt U8
Hanna Säde Vutt U11
Armin Linde U11
Urt Ariva U11
Siim Tarvis U13
Luisa Pisek U15
Getter Kajak U15

5. koht
Johan Sõber U8
Sirke Toomeste U8
Robin Tiirmaa U8
Lukas Aun U8
Tevol Pedak U11
Rasmus Pihlap U11
Jakob Pihlak U15

7. koht
Ardon Põlluste U8
Albert Berg-Jürgens U8
Oskar Pihlap U8
Raul Kapaun U8
Janon Aasaleht U8
Albert-Matis Mägi U11
Bastian Becker U11

Täna 6.aprillil võistlesid 🥋judokad Tartus Spordiklubi Zen korraldatud Kevadturniiril. Võisteldi kolmes erinevas vanuseklassis U11, U13 ja U15.
Tänase päeva tänu kuulub meie judokatele ja nende peredele, kes tulevad lastele toeks, elavad kaasa-ühesõnaga on olemas. TEIE ARMSAD VANEMAD OLETE MEIE JUDOKATE TUGI JA KINDLUS, AITÄH TEILE🫶🫶🫶
Meie saavutused täna on teie ees:
KRISTJAN TENNOKESE7️⃣KOHT
URT ARIVA 5️⃣KOHT
INDREK LARM7️⃣KOHT
RASMUS PIHLAP 7️⃣KOHT
HANNA SÄDE VUTT🥉
KRISTIINA KALLAS🥈
ELINA EENMÄE🥈
ELLO PÕLDMAA 🥇
MILA EINSTEIN🥇
GETTER KAJAK🥉
SIIM TARVIS🥇
ART ARIVA🥈
MADIS IVASK🥇
JAKOB PIHLAK🥉

Elva vald    Timer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.