skaltia@skaltia.ee  /    +372 529 5564

Spordiklubi Altia saab 13 aastaseks!

Tähistame seda ühe kaasahaarava nerfi lahinguga esmaspäeval, 5. veebruaril Elva Spordihoones.
Sel päeval tavapäraseid treeninguid ei toimu aga ootame kõiki lustima.

Kell 15:30-16:30 - 1-3 klass võrkpall, multisport, lõbus judo, väikesed meistrid

Kell 16:30-17:30 - 4-9 klass võrkpall, judo meistrid, Rannu judo

Kell 17:30-18:30 - Murumuna ja Õnneseene lasteaedade judokad

 


👍
Laupäeval 20.veebruaril selgitati Eesti meistrid🇪🇪 judos täiskasvanute ja U18( 2007-2009 aastal sündinud noorte hulgas). 🫡Võru spordihoone kubises judokates.
👍Aitäh Eesti Judoliidule ja Spordiklubi Byakkole võistluste suurepärase läbiviimise eest.
🤞 Kuna kaalul oli palju, siis alustamegi võistluspäeva hommikust kui Elva Judokad startisid. Sensei Evelin ootas sportlasi juba 7.30 Spordihoone juures aga ise oli noortele talentidele öelnud, et kohtume 8.30. Toimusid ühed elu kiiremad hambapesud ja ärkamised ning asusimegi teele🫣😀.
🫡Võistluspäeva avas U18 vanuse etteasted, kus pronksmedali 😍🙂teenis südika esitusega endast vanematega võideldes Mai Mirtel Umblia, medalihõngu oli tunda ka täiskasvanute klassis aga sealt sel korral viies koht.
✅️Karl Oliver Ritson astus tatamile aga võiduarvet ei vanud, seitsmes koht samuti kaks aastat vanemate hulgas ja treenerina tõdemus, et sportlase vaim peab veel karastuma ning enesekindlus tõusma.
✅️Jõuame täiskasvanuteEesti meistrivõistlusteni, mis alati on põnevad. Ei näe ju igapäev Mattias Kuusikut maadlemas või meie ässasid kasvõi soojendust tegemas, kellel huvi oli sain põnevaid matše jälgida, kust ei puudunud sportlik kirg ja emotsioonid.
😍🫠Elva neiu Anabel Oja võitis naiste arvestuses enda esimese kohtumise kindlalt kinnihoidmistehnikaga, poolfinaalis võttis kaalu favoriit oma ning pronksmedalikohtumises ei õnnestunud seekord oma maadlust nö. käima saada aga viies koht on suurepärane võimalus minna edasi ning järgmisel aastal tulla juba medaliga koju.
✅️Meeste raskekaalus kummardus🤝 Rasmus Ritsonile, kes esindas klubi ning tegi neli kohtumist eesti raskekallu paremikuga, võitu seekord ei tulnud aga korraliku maadluspäeva sai Rasmus kindlasti.
🫶🫶Nagu ütlevad laulusõnad, kui ei tulegi võit tulge tagasi kõik. Järgmiste kohtumisteni.
 
 
 
 
 
https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/y7/r/J8Nwt_dmOG4.png"); background-position: 0px -306px; background-size: auto; width: 20px; height: 20px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;" data-visualcompletion="css-img">


3️⃣0️⃣. ELVA OPEN tulemused leiad siit 👇
https://judo.ee/.../upl.../2024/01/ElvaOpen2024Tulemused.pdf
Kokku käis tatamil 3️⃣5️⃣1️⃣ noort sportlast Eestist ja Lätist 🤩
Meie judokad näitasid head maadlust ning noppisid võite ja medaleid
🥇 Karl Oliver Ritson
🥈 Ello Põldma, Mai Mirtel Umblia
🥉 Siim Tarvis, Keiriin Kiisk, Hanna Säde Vutt, Luisa Pisek, Kristiina Kallas
4️⃣. koht Mila Einstein
5️⃣.koht Hendrik Tennokese, Albert-Matis Mägi, Bastian Becker, Oskar Orav, Daniel Raudberg, Stella Tempel, Getter Kajak
Aitäh parimale korraldusmeeskonnale, toetajatele Elva vald, Elva Sport, Eesti Kultuurkapital, Nõo Lihatööstus, Timer kalendrid
Fotod: Kayvo Kroon

11. detsemrist alustame treeninggruppide piparkoogiturniiridega - täpsem info oma treenerilt.

 

U-16 noormehed lõpetasid Eesti Karikavõistluste II finaalgrupi võistlused kahe võidu ja kolme kaotusega. Peaaegu oleks numbrid olnud vastupidised kuid kahjuks sai vastaste palling saatuslikuks.
Aitäh: Karl Kennerth Keinast, Rasmus Hindrikson, Tevon Loide, Risto Rosenthal, Jesper Talts, Tevin Loide, Kairo-Markkus Linde ja Joosep Jänes.
Järgmiste võitudeni!

Kaimu Keeraku nimeline laste judopäev ja memoriaalvõistlus tõi 18. novembril Tartusse 7️⃣1️⃣0️⃣ judokat Eestist 🇪🇪, Lätist 🇱🇻, Leedust 🇱🇹, Soomest 🇫🇮 ja Prantsusmaalt 🇫🇷. Meie judokate säravaima tulemuse eest hoolitses Mila Einstein, kes võitis esikoha 🏆 U12-45kg. Mai Mirtel Umblia ja Getter Kajak olid oma vanuseklassides 5. kohal, Ello Põldma 7. kohal, Siim Tarvis ja Luisa Pisek võiduarvet seekord ei avanud.

U16 tüdrukud pidasid maha esimesed võistlused suurel väljakul. Oli palju õppimist ja arenemist. Kaks mängu kaotasime 2:0; ühe 2:1 ja neljanda võitsime 2:1. Väljakul pingutamas võis näha järgmisi neiudusid: Ketrin Jepišov, Lisandra Lümat, Lisette Tamberg, Ketlin Kukemelk, Anette Hansing, Relika Peetsmann, Kertu Abroi, Maribel Kirsimäe, Priya Singh. Lapsi juhendas treener Kaisa Karjane.


Pühapäeval, 15. oktoobril kohtus Elva Spordihoones ligi 50 judotüdrukut, neidu ja piigat kaheksast Eesti judoklubist, et veeta koos üks imeline päev täsi judot, vahvaid kohtumisi, toredaid ja õpetlikke treeninguid ning saades uusi kogemusi oma lemmikspordialal.

Toimus teine tüdrukute judopäev.
Tatami treeningutel,  kus senseid Riina Toomis (Tartu Do klubi) ja Jaanus Olev (Tallina Dokyo klubi) õpetasid tehnikaid, põnevaid paarisharjutusi, lustlikke mänge, viis taiso (soojenduse) läbi Emma-Melis Aktas, kes on noor Eesti spoditalent, saavutanud juba sellel aastal kaks tiitlivõistluste medalit - temas on ainet tulevaseks Olümpiamedali võiduks. Tüdrukud tutvusid omavahel, said lahedaid kogemusid ning judo põhiväärtused - sõprus, austus, julgus ja viisakus olid tuntavad.  
Kosutava lõunaeine võtsime Elva Keegel ja Restos, kus on alatai mõnus ja hubane miljöö ning maitsev toit. Pikka pausi ei peetud -spordihoone kaunis klaasgaleriis, kus on võrratu vaade Arbi järvele, asus tüdrukute ette Annika Karilaid, kes on väga häid tulemusi  näidanud juunioride vanuseklassis. Annika avas oma sporditee, rääkis, selle rõõmudest ja väljakutsetest ning inspireeris noori, kes olid väga julged ja aktiivsed küsimusi küsima. Jutud räägitud, suunduti tatamile,kus Annika näitas om lemmiktehnikaid põimituna randorite ja huvitavate mängudega ning päeva lõpetas kommisadu. Kõik osalejad olid rõõmsad ja rahul - said ennast proovile panna, koguda uusi sõpru ja tehnikaid. Ootame judotüdukuid Elvasse juba järgmisel sügisel, sest judo on palju rohkem kui sport - see on elustiil.

Tüdrukute judopäev on terve judokogukonna jaoks väga oluline, tuues kokku erinevatest rahvustest tüdrukuid ja soojendades samal ajal kõikide judotüdrukute suhteid. See on heaks võimaluseks leida uusi sõpru ja veeta üks lõbus päev kaunite Elva mändide all koos naeru ja judoga.

Elva vald    Timer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.