skaltia@skaltia.ee  /    +372 529 5564

U1️⃣4️⃣ poiste ja tüdrukute võrkpalli 🏐 Eesti meistrivõistluste finaalturniir toimus Võrus 31. maist 2. juunini. Kolm päeva nautisid võrkpalli 20 🤩 poiste ja tüdrukute võistkonda, kes olid finaalturniirile pääsenud läbi kolmeetapiliste regionaalturniiride.
Elva poisid alustasid reedel põnevusmänguga Rakvere II vastu – 23:25 ja 24:26 andsid napi 0:2 kaotuse kuid mäng oli punkt-punktis ning ülimalt tasavägine. Võru I võistkonna vastu, kes võitsid hõbemedalid, kaotasime samuti 0:2. 2:0 kohustusliku võidu saime Võru II võistkonna üle ja alagrupi viimases mängus oli tõsine andmine Saaremaa I võistkonnaga, kust väljusime 2:1 võiduga. Kolmel võistkonnal alagrupis olid võrdselt võite ja kaotusi ning geimide vahega jäime kolmandaks ning mängisime laupäeval ja pühapäeval kohtadele 9-16.
Laupäev jätkus pingeliste mängudega – Neemeco vastu 1:2 kaotus, Põltsamaa vastu 1:2 kaotus (otsustav geim 16:18), Selverile kaotasime 0:2 ja Saaremaa II võitsime 2:0. Pühapäeval Tartu Katoliku vastu ei saanud me oma mängumootorit nii käima nagu soovisime ja kaotasime taas põnevuslahingu 1:2. Viimase mängu Paide vastu võitsime 2:0 ning saavutasime 14 koha. Suur aitäh 🤝 Martin Kalmusele, kes leidis võimaluse poisse juhendada ja transportida!