skaltia@skaltia.ee  /    +372 529 5564


Tallinna Sõle Spordihoone oli 22.04. judokate päralt – selgitati välja Eesti meistrid veteranides ja C vanuseklassis. Elva spordiklubi Altia neiud võitsid klubide kokkuvõttes ka tüdrukute võidukarika, tuues koju kolm kulda ja kaks pronksi – sellist tulemust pole treener Evelin Pihlaku sõnul männilinna judokad ajaloo jooksul näidanud! Enne võistlusi anti üle ka möödunud aastanumbri Eesti Judoliidu tunnustused – Altia pälvis eriauhinna sügisel toimunud osalejaterohke tüdrukute judopäeva korraldamise eest.
Kerit Jepišov läks esimeses kohtumises hilisema kaalu võitja vastu juhtima, sooritades ilusa kontraheite, kuid vastasel õnnestus viigistada ja matš lõpetada kinnihoidmistehnikaga. Keritile kehakaalus -36kg pronksmedal. -40kg oli Mila Einstein väga keskendunud ja võidujanuline – see tõi ka edu. Mila võitis kõik neli kohtumist Ipponitega ja tasuks Eesti meistritiitel. Ello Põldma näitas külma närvi ja ilusaid kontrarünnakuid kehakaalus -45kg – Eesti meister võitis kolm vastast Ipponitega. +60kg kaaluvate tüdrukute seas ei olnud vastast Kristiina Kallasele – neli matšivõitu andsid esikoha ja meistritiitli. Getter Kajak võitles kogu jõust ning võitis kaks ja kaotas kaks kohtumist. Autasustamisel pani Eesti Judoliidu president Kaido Kaljulaid Getteri kaela pronksmedali.

Siim Tarvis jõudis ühe võiduga poolfinaali, kus pidas maha tulise lahingu hilisema kaalu võitja Kaur-Margus Villakoga – normaalaeg ja kaks lisaaega lõppesid viigiliselt ning kohtuniku hääletusega pääses Kaur-Margus finaali. Pronksmedali kohtumise Siim kaotas ja tasuks 5 koht. Art Ariva saldosse jäi võit ja kaotus, Madis Põldmal ja Jakob Pihlakul üks kaotus, Artur Mogilenskihh sai kaks kaotust. Palju õnne klubile, lastele, toetavatele lapsevanematele ja treeneritele Evelinile ja Tarvole! Suured tänusõnad võistluste kõrgetasemelise korralduse eest spordiklubi Barrale.

Elva vald    Timer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.