Suvevolle lõppakord


Selle suve viimane suvevolle etapp on edukalt lõppenud, järgmine aasta jälle. Sellel aastal on kõigil soovijatel on võimalik veel osaleda juulikuus tasuta rannavõrkpalli treeningutel.
Viimasel etapil mängisid 4.-6. klass suuremates võistkondades, sest neljapäeval ootab võrgupoisse ees juba Eesti meistrivõistluste finaalturniir U14 vanuseklassis. Kokku oli seekord võislustules 4 võistkonda ja 17 last, kes mängisid kahe geimi võiduni. Esimese koha saavutasid täna Erik Talts, Jesper Talts, Risto Rosenthal, Kairo-Markkus Linde, teine koht kulus Sten Hansing, Kristo Kangro, Relika Peetsmann, Kevin Sepper, Karl Kennerth Keinastile ning kolmas koht kuulus Gregor Kruuse, Kert Järvis, Remo Kään ja Kaja-Kristin Jänesele.
Üldarvestus enne viimast etappi oli põnev - esimesel kahel kohal oli võrdselt punkte, kuid viimane etapp pööras tulemused teisiti ning teise ja kolmanda koha väljaselgitamiseks läks vaja võrkpallurite seas teada-tundtud mängu „venelane.“ Üldarvestuses võitis 16 punktiga Sten Hansing, teisel ja kolmandal kohal oli võrdselt 14 punkti. Teine koht kuulud venelase võitnud 15:12 Rasmus Hindriksonile ning kolmas koht läks Erik Taltsile. 
Kokku osales erinevatel etappidel kokku 84 tüdrukut ja poissi, kes said võrkpalliga tutvust teha.
7.-12 klasside noormeeste viimase etapi esikoha võitsid Oskar Aksjonov/Kristo-Marten Unne, teise koha punktid noppisid Rasmus Kivari/Anders Aksjonov. Kolme etapi kokkuvõttes võitsis Elva Suvevolle esikoha Rasmus Kivari 18 punktiga, edestades Kristo Oijalat ühe punktiga. Kolmanda koha üldarvestuses võitis Oskar Aksjonov, kogudes kolme etapiga 15 punkti