Elva Suvevolle lõppakord


Elva Suvevolle eelviimasel võistluspäeval selgusid parimad kolmes vanuseklassis. Tegemist oli mängude poolest kõige tasavägisema võistluspäevaga, kus oli palju kolme geimiseid mänge ning lõpuks tekkis ka „surnud ring.“

2.-3. klassis võitis kõik mängud Gregor Kruuse ja Doris Parts, teiseks jäid Oliver Kelt ja Kaur Kenver Keinast ning kolmandad seekord Jakob Pihlak ja Marii Sikk. Tegemist oli ühtlasi ka viimase etapiga antud vanusele ning täna selgusid ka üldvõitjad, kes said auhinnaks karikad. Kolme etapi parimate vahe oli ainult 1 punkt. Esimese koha võitis 29 punktiga Jakob Pihlak, teise koha sai 28 punktiga Oliver Kelt ning kolmas koht kuulus 27 punktiga Gregor Kruusele.

Esimest korda läks 6 aastaste ja 1. klassi võitjate väljaselgitamiseks vaja ka geimipunkte, sest kolm võistkonda teisest kuni neljanda kohani said sama palju võidupunkte. Esimene koht kuulus kindlalt Karl Miko Põdrale ja Siim Mõttusele. Teine koht parema omavahelise mängu tõttu kuulus Jako Jasper Aksjonovile ja Kristofer Kuresoole. Kolmas koht kuulus tänu paremale geimisuhtele Rait Rinnele ja Albert Vaaderpassile. Üldarvestuses nii nagu aste vanematelgi mahtusid parimad kolme punkti sisse. Esimene koht kuulus 10 punktiga Jako Jasper Aksjonovile, teine koht kuulus 9 punktida Rait Rinnele ning kolmas auhinnaline koht kuulus 8 punktiga Karl Miko Põdrale.
7.-12. klasside neidude viimase etapi võitsid Ketlin Kirsimäe/Ingebret Liigand. Teisele kohale platseerusid Annabel Raig/Stella Lümat. Üldarvestuses kogusid kolm mängijat – Annabel, Ketlin ja Laura-Liisa võrdselt 12 punkti. Elva Suvevolle esikolmik selgus ühe puutega altsöödu mänguga, mida tuntakse võrkpallurite leksikonis kui „venelane“. Annabel võitis kahepunktilise eduga Laura-Liisa ees, Ketlin võitis kokkuvõttes kolmanda koha.