Elva suvevolle nooremate üldvõitjad teada

Noorte suvevolle 3. finaaletapp

Elva noorte suvevolle viimane etapp sai teoks päikselise suvise ilmaga. Mängupausid ajal said lapsed Verevi järve vette kiire peaka hüpata ja siis tuli jälle liivale mõõtu võtma minna.
Rõõm oli näha, et meie kõige väiksemaid osalejaid oli juurde tulnud. Kokku osales kuni esimese klassi arvestuses 12 last, kes paigutati „ussisüsteemis“ võistkondadesse. Võitjatena väljusid Jakob Pihlak ja Kelli Hansen, teine koht kuulus vendadele Andero ja Anders Lill-ele ning kolmas koht Karl Kurvits ja Anette Hansing-ule.
Natuke suuremad lapsed pidid võistlemiseks oskama võrkpalli söötu. Neid oli samuti 6 paari, kellest võitjana väljusid Gregor Kruuse ja Oliver Kelt, teine koht Aron Mattias Kütt ja Grethe Kuldmäe ning kolmas koht Helena Vähi ja Kevin Sepper.
Kõige suuremad mängisid ka seekord kahekesi väljakul ning pingutada tuli selle võrra rohkem. Võistluse lõppedes kuulus esimene koht Kairo-Markkus Linde ja Sen Hansingule, teine koht Rasmus Hindrikson ja Kaur Hansenile ning kolmas koht Karl Kennerth Keinast ja Risto Rosenthal-ile.

Seekordne etapp oli eriline, sest kolme nädala järel autasustati ka etapide üldvõitjaid ning kõik, kes olid osalenud kõigil kolmel etapil, said medaliga premeeritud.

Osalejamedalid teenisid järgmise võrkpallurid: Jakob Pihlak, Robin Sepper, Kail Silber, Jako Jasper Aksjonov, Mattias Väljaots, Aron Mattias Kütt, Gregor Kruuse, Rasmus Raudik, Helena Vähi, Kristin Riin Pindmaa, Keiro Jurak, Kaur Kenver Keinast, Joosep Jakob Puhke, Rasmus Hindrikson, Kert Järvis, Kairo-Markkus Linde, Sten Hansing, Karl Kennerth Keinast ja Risto Rosenthal.

Üldvõitjad:

  1. koht Jakob Pihlak (-1. kl), Aron Mattias Kütt (-3.kl), Rasmus Hindrikson (-5. kl)
  2. koht Robin Sepper (-1.kl), Mattias Väljaots (-3.kl), Kairo-Markkus Linde (-5. kl)
  3. koht Karl Kurvits (-1.kl), Gregor Kruuse (-3.kl), Kert Järvis (-5.kl)

Kokku võttis kuni 5. klassini osa 3 etapilt 72 erinevas vanuses võrkpallisõpra. Täname kõiki abilisi -Kaisa, Annabel, Janeli, Annemai, Anders, Oskar, Kristo-Marten, Heiki. Ja toetajaid: Elva Vald, Eesti Kultuurkapital, AleCoq Ilma teieta ei oleks saanud see võistlus toimuda!

Aitäh ja mõnusat suve!