Kuld ja hõbe Audentes Cupilt

13. aprillil võistlesid Altia judokad Tallinnas, kui selgitati Audentes International Cup paremad. Pea 500 osalejaga turniiril pakkusid eestlastele konkurentsi Soome, Läti, Saudi Araabia, Venemaa ja Sloveenia judokad. Elva judokatest hoolitses parima tulemuse eest Emma-Melis Aktas, kes võitis C klassi tüdrukute raskekaalu. Finaalis alistas Emma-Melis oma Läti rivaali, kellele ta varasematel võistlustel on alla jäänud, ilusa Ipponiga. Rasmus Ritson võitles end C klassi poiste raskekaalus finaali, kus seekord jäi peale Audentese klubi judokas - Rasmusele hõbemedal. Siim Laos oli B-66kg seitsmes, Simo Laos saavutas sama koha B-35 kg, Mattias Timm Rast sama vanuse raskekaalus neljas ja Rasmus Mägi viies. Viienda koha sai ka C klassi raskekaalus Markus Kajak