Võrkpallurid ja judokad võistlesid edukalt

Võrkpalli noormeeste U16 Eesti meistrivõistluste teisel tsooniturniiril Saaremaal 30. märtsil tegid SK Altia pallurid vastastele tuule alla. Saaremaa vastu võitsime esimese geimi 25:19. Teise geimi algus oli õudusunenägu - jäime kiiresti kaotusseisu 2:9. Suutsime kosuda ja geimi lõpp oli punkt punkti heitlus - 26:24 ja 2:0 mäng meile. Jõhvi vastu mängisime pea eksimatult - saime palju punkte otse servist ning vastuvõtt ja rünnak töötas laitmatult - vastased said geimides 7 ja 11 punkti ning pääsesime teise finaalgrupi turniirile 18-19 mail!

Judokad võistlesid samal ajal Tartus Noorteturniiril. Palju Õnne tublid medalistid: Nooremas vanuseklassis said kuldmedalid: Kristiina Kallas ja Madis Ivask, hõbemedal
Jakob Pihlak ja pronksmedal Martin Einstein. Viiendad kohad: Ragnar Mägi ja Mirjam Tiidumaa. Seitsmes Andre Johanson. Vanemas vanusegrupis said esikoha Mikk Alajõe ja Markus Kajak, Kädi Lii Kuznetsov oli teine ning Eha Suuder ja Mai Mirtel Umblia kolmandad. Ranel Jõks ja Tauri Vaino olid viiendad. Te kõik olite väga vaprad ja võitsite suurima vastase-enda ja hirmu kaotuse ees. Senseid on Teie üle uhked!